VESTI Nema komentara

Suprug Maraje Keri ponovo u bolnici

Objavljeno: 19.02.2012 u 12:00 časova

Glumac Nik Kenon koji je nedavno operisan zbog problema sa bubrezima, ponovo je hospitalizovan zbog problema sa srcem. Iako su mu lekari rekli da mora da se odmara i miruje, suprug Maraje Keri nije poslušao lekare, te je ponovo završio u bolnici, gde su mu otkrivena dva krvna ugruška i uvećanje desne srčane komore.

Otac devetomesečnih blizanaca, Morokana i Monro, početkom godine operisao je bubrege.
- Antitela u mom imunom sistemu napadaju moje organe, što je učinilo moje telo još slabijim – rekao je tridesetjednogodišnjak tokom prošlog boravka u bolnici

U emisiji na radiju “NOW-FM” komičar je rekao kako su mu lekari rekli da je imao sreće.
- Doktori su mi rekli da sam srećom u dobroj formi. Većina ljudi koji imaju krvne ugruške u plućima ne mogu da dišu od njih, i samo prestanu da dišu, zauvek – rekao je glumac.

Pročitajte i ovo:
Reklame

Ostavite komentar

Da bi se pored vašeg komentara uvek video vaš avatar idite na Gravatar servis, registrujte se i uz vaš email identifikujte odgovarajuću sličicu!
Vaš gravatar će biti isti kod svih komentara, na svim sajtovima koji podržavaju gravatare.

Webdesign