Leni Kravic dizajnira obuću

23.05.2012 u 19:00 časova Nema komentara

Popularni roker Leni Kravic započeće saradnju sa modnim brendom Toms, sa kojima će raditi na dizajnu prepoznatljivih espadrili. Navodno ga je na to nagovorila ćerka Zoe, koja obožava da nosi obuću sa potpisom ove modne kuće.

Obuća je inspirisana Lenijevom muzikom, a posebno jedan par na kojem se nalaze reči “Let Love Rule”, stihovi jedne od čuvenih hitova ovog pevača.

Četrdesetsedmogodišnji Leni nedavno se oprobao i kao glumac, u filmu “Hunger Games”, a i kao dizajner enterijera, kada je predstavio svoju kolekciju stolica.

Uskoro ga očekuje turneja po Evropi, u okviru koje će posetiti i naš glavni grad, koncertom u Beogradskoj areni 26. septembra.

Ključne reči: ,
Sviđa mi se (Nema glasova)
Loading ... Loading ...
Povezane vesti:

Ostavite komentar

Da bi se pored vašeg komentara uvek video vaš avatar idite na Gravatar servis, registrujte se i uz vaš email identifikujte odgovarajuću sličicu!
Vaš gravatar će biti isti kod svih komentara, na svim sajtovima koji podržavaju gravatare.