NA dodeli MTV nagrada: Robert Patinson, Dženifer Lopez, Megan Foks, Šakira…

11.09.2009 u 9:51 časova Nema komentara

Ovogodišnju dodelu MTV muzičkih nagrada obeležiće nastupi Ališe Kiz, Eminema, Bijonse, kao i prikazivanje trejlera za film o Majklu Džeksonu koji uskoro stiže i u domaće bioskope.

mtv music awards


Dodela muzičkih MTV video nagrada biće održana 13. septembra u Njujorku, a nedavno je objavljena lista izvođača i prezentera.


Šou otvaraju Jay Z i Ališa Kiz koji će izvesti numru “Empire state of mind” sa reperovog novog albuma “Blueprint 3″. Među prezenterima dodele čiji je domaćin i ove godine britanski komičar Rasel Brand, naći će se Neli Furtado, Robert Patinson, Dženifer Lopez, Megan Foks i Šakira, a poseban nastup, u čast Majkla Džeksona, održaće njegova sestra Dženet Džekson.


Nastupaće Tejlor Svift, Lady Gaga, Green Day, Pink i Muse, a premijerno će biti prikazan i trejler za film o preminulom kralju popa “This is it”.


Sviđa mi se (Nema glasova)
Loading ... Loading ...
Povezane vesti:

Ostavite komentar

Da bi se pored vašeg komentara uvek video vaš avatar idite na Gravatar servis, registrujte se i uz vaš email identifikujte odgovarajuću sličicu!
Vaš gravatar će biti isti kod svih komentara, na svim sajtovima koji podržavaju gravatare.