Hajdi Klum navodno je zatražila od svog bivšeg supruga, pevača Sila da potpiše ugovor kojim će se obavezati da neće otkrivati detalje iz njihovog braka.
Čuveni par razveo se u januaru nakon sedam godina braka, a Hajdi izgleda ne želi da mediji i javnost budu upućeni u ono što se dešavalo između njih.
Prema rečima anonimnog izvora, supermodel je angažovala advokata koji će sastaviti ugovor koji sadrži kaluzulu prema kojoj će oboje doživotno biti zabranjeno da govore o svom braku.
Nedugo nakon razvoda, Sil je u emisiji američke voditeljke Elen Dedženeris rekao da se njihov brak raspao jer su se udaljili, ali da je po njegovom mišljenju Hajdi i dalje najlepša žena na svetu. On je dodao da se nada da će se oboje tokom razvoda poneti s poštovanjem i da se njih dvoje i dalje vole.
Sil je bio otvoreniji za razgovor sa medijima nakon venčanja, dok je Hajdi odlučila da ne progovara na tu temu i, osim izjave da nikome nisu dužni opravdanje ili objašnjenje, nije komentarisala razvod


(Nema glasova)