Categories Fitness

Oni će vam biti najbolja inspiracija: Poznati koji su zavisni od fitness i čije Instagram naloge morate da pratite (video)

Foto: Guliver/Gettyimages

Nije uvek lako naći pravu inspiraciju koja će vas odmah pokrenuti da se “bacite” na trening, ali svi znamo da je sada pravo vreme upravo za to. Mišići i gubitak kilograma nemoguće je rešiti mesec dana pred odlazak na letovanje ili neki važan događaj. Zato krenite na vreme. Možda će vam u tome pomoći neka od vaših omiljenih zvezda i upravo vam ona dati inspiraciju za novi trening koji ćete probati u ovoj godini.

Budite kao slavna brazilska manekenka

Iako se od slavnih ličnosti, pogotovo onih koje zarađuju na osnovu svog izgleda, očekuje da se bave svojim telom i da treniraju i ima i dosta onih koji obožavaju da treniraju. To najčešće imamo prilike da vidimo na njihovim Instagram nalozima.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Modeli poput Adrijane Lime i Kejt Apton pokazali su nam da vole borilačke veštine, dok glumica Kejt Hadson svoje fanove i pratioce na društvenim mrežama često upoznaje sa prednostima pilatesa kojim se bavi dugi niz godina. Britni Spirs voli da se pohvali da praktikuje Akro jogu, dok Elsa Pataki voli da praktikuje vežbe koje radi i zajedno sa suprugom Krisom Hemsvortom. O tome koliko latino diva Dženifer Lopez voli da trenira, suvišno je i pričati.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elsa Pataky (@elsapatakyconfidential) on

Ni muški deo slavne fitnes ekipe ne zaostaje za damama. Hju Džekmen dao je domaći zadatak mnogim slavnim frajerima koji imaju preko 50 godina. Dovoljno je da ga pogledate kako izgled u filmu Logan da bi vam bilo jasno o čemu pričamo. Ova lista nikako ne može da prođe bez Zeka Efrona koji obožava da provodi vreme u teretani, ali i Džejsona Momoe koji gaji ogromu strast prema sportskom penjanju.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jason Momoa (@prideofgypsies) on

Zato, bacite pogled na stranice ovih poznatih cica i frajera i “učlanite se u ekipu”. Vreme je za trening, a oni će vas inspirisati!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chris Hemsworth (@chrishemsworth) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zac Efron (@zacefron) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TAKOĐE ZANIMLJIVO!

ESTETICA magazin

IDEJE ZA UREĐENJE DOMA