Kao da su sestre: Poznate dame sa njihovim naslednicama

by | 8 decembra, 2020
Poznate mame i ćerke 

Ove poznate mame i ćerke kada se pojave zajedno, ne mogu, a da ne skreću pažnju na sebe 

Riz Viterspun i njena ćerka, Ava Filip, donose nam malo prazničnog duha, koji, verujemo, ovih dana svima dobro dođe. (Pročitaj: Madonina ćerka ne bavi se pevanjem, ali pažnju javnosti uspešno privlači nekim drugim stvarima)

Naime, glumica i njena naslednica, koju ima sa kolegom i bivšim suprugom Rajanom Filipom, izmamile su osmeh svim fanovima na Instagramu fotografijom na kojoj poziraju u usklađenim džemperima. Kako je objasnila talentovana oskarovka, ona se prilično namučila kako bi nastao ovaj post za koji su ove dve lepotice „zaradile“ preko milion i po lajkova.

– Ok. Istina je da sam morala da je molim da obuče ovaj praznični džemper… ali zar to nije lepo – napisala je poznata mama koja sa ćerkom pored uparenih džempera ima i identičnu šolju i jarko crveni karmin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)


Ovaj emotivan momenat Riz komentarisale su i glumice Dženifer Garner i Selma Bler pominjući kako je fotografija toliko divna da bi je dodatni komplimenti samo uništili.

Najbolji komentar ipak je imala lepa voditeljka Padma Lakšmi koja je napisala – „vidim duplo“, jer opšte je poznato da Riz i Ava izgledaju gotovo identično, čak i bez sličnih modnih kombinacija. (Pročitaj: Ćerka joj je pomogla da zavoli svoje telo: Serena Vilijams i borba zvana kompleksi)

Da li se slažete?

U nastavku pogledajte još neke poznate mame i ćerke koje liče:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Moore (@demimoore)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila Grace (@lilamoss)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Hudson (@katehudson)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Uma Thurman (@umathurman)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by YOLANDA (@yolanda.hadid)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Madonna (@madonna)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Thandie Newton (@thandienewton)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

lepotaizdravlje.rsDia Dipasupil/Getty via Guliver

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, molimo vas da se upoznate sa pravilima komentarisanja i uslovima korišćenja sajta.