Odbojkaši izgubili od Nemačke u taj-brejku

by | avgust 2, 2012

Odbojkaška reprezentacija Srbije pretrpela je treći poraz na Olimpijskim igrama izgubivši od reprezentacije Nemačke sa 3:2, po setovima 22:25, 27:29, 25:18, 25:20, 20:18.

Odbojkaši su imali prednost od 2:0 i jednu meč loptu u petom setu, ali su prokockali šansu za pobedu.

Nakon osvojena prva dva seta, naša reprezentacija je popustila, a Nemci su iskoristili priliku i najpre osvojili treći set, a potom i izjednačili.

U uzbudljivom petom setu bilo je neizvesno do poslednjeg poena. Nažalost, Srbija nije iskoristila priliku da osvoji pobedu, a Nemcima je uspelo da osvoje petu meč loptu.

Naredni meč igra se protiv reprezentacije Brazila u subotu, a dva dana kasnije i protiv Rusije. Srbiji je potrebna još jedna pobeda za plasman u četvrtfinale.