Modni trendovi za 2022: Evo šta nas očekuje dogodine!

by | 31 decembra, 2021
modni trendovi za 2022

Modni trendovi za 2022. donose nam velike ideje!

Oni koji se imalo razumeju u modi pomislili bi da je Covid-19 „ubio“ modu jednom za svagda. I delimično su bili u pravu. Proleće, leto, jesen i zima ove godine bili su kreativni miks idiosinkratičnih pokušaja da se ispoštuje ono što je postpandemijski svet zahtevao.

S tim u vezi i brojni svetski brendovi prilagođavali su stilove novoj eri. A šta nam donosi naredna godina?

Modni trendovi za 2022.

Mikro manija

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CHANEL (@chanelofficial)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miu Miu (@miumiu)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Prada (@prada)

Baš kada smo pomislili da mini suknje ne mogu biti manje, stigle su „mini“ mini suknje. Naredne godine ove komade odeće nosićemo nisko na kukovima, a dužina će biti tek tolika da prekrijemo šta već treba da se prekrije… Ovom trendu već su se, između ostalog, već priključili Dolče i Gabana, Versaće, Botega Veneta, Šanel i Emporio Armani.

Bajkerski stil

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SIMONE ROCHA (@simonerocha_)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Supriya Lele (@supriya_lele)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sayuri Bloom (@sayuri_bloom)

Vežite se, jer se bajkerski stil 90. vratio u modni svet. Od Prade, preko Aleksandera Mekvina do Ričarda Kvina, svi prave odeću u bajkerskom fazonu. Džins se meša sa kožom, naramenice, iscepane pantalone, nitne… Šarenolika će biti ova 2022.

Oboji me, slobodno

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Valentino (@maisonvalentino)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Molly Goddard (@mollygoddard)

U narednoj godini, niko neće imati izgovor da nosi neutralne boje. Kombinacije nijansi su zaista nesvakidašnje, od Valentinove čokoladne i plave, preko Helpernove naradnžaste i ciklama, svi ćemo nositi što upadljivije boje.

Dramatično

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gucci Official (@gucci)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nacho Fraga (@nacho_fraga76)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Collina Strada (@collinastrada)

Pomislite na odevne kombinacije koje nosi Lejdi Gaga… E upravo će u narednoj godini što upadljiviji odevni komadi biti u fokusu.

Pročitajte i… Autfiti Keri Bredšo koji će biti u modi i u 2022. 

Na linije

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Duro Olowu (@duroolowu)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marni (@marni)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kenneth Ize (@kennethize)

Trend koji nikako ne izlazi iz mode, ali će u narednoj godini dobiti sasvim novu dimenziju.

Nežno belo

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gabriela Hearst (@gabrielahearst)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Peter Do (@the.peterdo)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Row (@therow)

Za one koji vole minimalistički stil imamo dobre vesti. Bela boja biće u fokusu, i to belo od glave do pete.

 

lepotaizdravlje.rs Vittorio Zunino Celotto / Staff via Getty Images Entertainment; John Phillips / Stringer via Getty Images Entertainment; Emma McIntyre / Staff/Getty Entertainment;

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, molimo vas da se upoznate sa pravilima komentarisanja i uslovima korišćenja sajta.