Frizure i stilovi za 2022: Evo šta preporučuju hair stilisti

by | 21 aprila, 2022
Frizure i stilovi za 2022

Frizure i stilovi za 2022. u skladu su s vremenom u kojem živimo. Stoga glavna parola za ovu godinu je: minimalan trud i održavanje, a maskimalan vau efekat!

Ono u čemu se hair stilisti slažu kada je 2022. godina u pitanju jeste da klijenti žele da sve više i više. Sve se bolje osećamo po pitanju esperimentisanja sa kosom, šminkom i načinom odevanja. Ali, iako smo se odlučili da je više bolje, i dalje se vodimo onime da frizura treba da bude jednostavna za održavanje.

U celom tom tonu će nam proći ova godina, a ukoliko razmišljate da promenite svoju frizuru, donosimo vam neke ideje.



Frizure i stilovi za 2022.

Punđa sa razdeljkom na sredini

@chrisappletonhair This is how to create the perfect bun! Thank you @kittybluuuu #hairtutorial #hair #bun ♬ Forever – Labrinth


Bilo da volite neurednu i opuštenu punđu, zalizanu nisku punđu ili visoku, nije važno. Jedino što je važno jeste da pravite razdeljak na redini.

Bogata smeđa

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss)


Od Karli Klos do Bili Ajliš, mnogo dama ostavlja svoju plavu kosu u prošlosti, a frizuru transformiše u čokoladne smeđe tonove.

„Zavesa“ šiške

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kelly Rowland (@kellyrowland)


U pitanju je throwback trend inspirisan sedamdesetim i osamdesetim godinama prošlog veka. Ono po čemu su ove šiške posebne jeste činjenica da pristaju svakom obliku lica i svakoj dužini kose. A uz to se i veoma lako održavaju.

Kremasta plava

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)


Platinasto plava boja kose nikada neće izaći iz mode. Ipak, ove godine dobija moderan tvist.

Staklena kosa

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1)


Sećate li se Šer iz sedamdesetih godina ili Naomi Kembel tokom ere devedesetih? Tajna sjaja kose krije se u dubokoj hidrataciji. A upravo je takva, sjajna, „staklasta“ kosa hit ove godine.

Moderna tekstura

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Virtue Labs (@virtuelabs)


Ukoliko imate talastastu kosu sigurno želite da uvek imate dobru frizuru bez mnogo truda. Stoga, pustite kosu da se osuši prirodno. A ono što je posebno interesantno kod ovakve kose jeste što pristaje svim dužinama.

Pročitajte i… Brze frizure za posao za svaku dužinu kose

Kovrdžave šiške

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rumer Willis (@rumerwillis)


Pune kovrdže s volumenom ove godine subroj jedan. Za stilizovanje koristite ulje i sprej.

Y2K stilovi

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Rodrigo (@oliviarodrigo)


Šnalice s motivima leptira, bubble pletenice ili „claw“ šnale… Sve ovo odiše duhom 2000-ih i i te kako je popularno i dana.

Bob

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Clayton Hawkins (@claytonhawkins)


Bob frizure su vanvremenske, a ove godine nosimo nešto kraće frizure.

„Sirena“ kosa

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trademark Beauty (@trademarkbeauty)


Ovaj stil je veoma lako postići, a jedino što nam je potrebno jeste pegla za kosu. Unesite talase u svoj stajling.

Vatreno


Crvene nijanse ponovo su u modi, a bilo da su u pitanju bakreni tonovi, jagoda plave boje ili narandžaste, nije važno.

 

lepotaizdravlje.rsValuaVitaly/iStock/Getty Images Plus via Getty Images; nikkilee901, trademarkbeauty, chrisappleton1 via Instagram

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, molimo vas da se upoznate sa pravilima komentarisanja i uslovima korišćenja sajta.