L&Z glasanje: Biramo najstilizovanije žene 2021. godine

by | 5 decembra, 2021
najstilizovanije dame 2021. godine

Ko su najstilizovanije žene  2021. godine?

Kraj godine je bliži nego što mislimo, a mi smo u prethodnih godinu dana, između ostalog, pratili i domaću i stranu javnu scenu. Pored toga što smo izveštavali o novostima po pitanju karijere poznatih, prenosili smo njihove savete, tajne uspeha, beauty i fitnes rutine…

Naravno, neiscrpni izvor inspiracije bile su nam i modne kombinacije koje su  zvezde nosile tokom prethodnog perioda. Zanimalo nas je da li samo slede zacrtane modne trendove, ili i unose novine. A neke od njih, priznajemo, postale su nam i modni uzori.

Ko su po vama najstilizovanije žene 2021. godine? Koga biste voleli da češće viđate u našim modnim rubikama? Sada imate priliku da odaberete svog favorita!

GLASAJTE OVDE.

Najstilizovanije žene 2021.

Sara Džesika Parker

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker)


Kejt Hadson

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Hudson (@katehudson)


Gven Stefani

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gwen Stefani (@gwenstefani)


Rouz Birn

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rose Byrne (@fullyrosebyrne)


Dru Barimor

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore)


Džesika Čestejn

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessica Chastain (@jessicachastain)


Dženifer Aniston

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston)


Kejt Blanšet

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kаte Blanchett (@kate__blanchett)


Zendeja

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zendaya (@zendaya)


Bela Hadid

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bella (@bellahadid)


Điđi Hadid

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)


Hejli Biber


Adel

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adele (@adele)


Dženifer Lopez

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)


Bijonse

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)


Lena Kovačević


Marija Karan

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria Karan (@marakaran)


Jelisaveta Oraščanin


Tamara Kalinić

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Kalinic (@tamara)

Milica Mandić

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Djuricic (@mandic_milica)


Katarina Radivojević


Milena Radulović


Tamara Dragićević


Mirjana Karanović

 

View this post on Instagram

 

A post shared by mirjana_karanovic (@mirjanakaranovic)


Jovana Joksimović


Branka Katić

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HELLO! Magazin (@hellomagazinsrbija)


Ines Janković

Sara Jovanović

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial)

Nina Janković

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@janxnina)

GLASAJTE OVDE.

 

 

lepotaizdravlje.rsDFree via Shutterstock; Liam Goodner via Shutterstock; Ovidiu Hrubaru via Shutterstock

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, molimo vas da se upoznate sa pravilima komentarisanja i uslovima korišćenja sajta.