Tetovaže poznatih: Umetnička dela na telu kojima ove zvezde nisu odolele (video)

by | 4 jula, 2020
tetovaže poznatih

Da li ste i vi ljubitelj tetovaža ili možda koračate ka tome da postanete jedan od njih? Želite nešto da istetovirate, ali niste sigurni šta? Ili samo tražite inspiraciju? Ako je tako, na pravom ste mestu.

Iako možda nije savršeno doba godine da se odlučite na tetoviranje, jer dani pred nama biće puni sunca (a sveže tetovaže nikako ne treba izlagati njemu), pravo je vreme da počnete da razmišljate koju ćete sličicu sledeću (ili prvu) staviti na svoje telo čim bude prilike za to… (a znamo da mnogi neće izdržati da sačekaju jesen). U izboru ideja pomažu nam naše omiljene zvezde jer danas razgledamo – tetovaže poznatih. (Pročitaj: Kristina Agilera baš voli manikir: Da li i vi ovako slavite važne događaje?)

Tetovaže su postale deo savremene kulture, pa shodno tome ni zvezde im nisu odolele. Ponekad se čak čini kao da se tetoviraju čim imaju priliku za to.

Mala umetnička dela koja krase telo već dugo su na sceni popularnih trendova i, kako izgleda, neće uskoro sići sa njihovog trona. Od crnobelih, akrilnih, 3D tetovaža sa crtežima, sa emotivnim ili motivacionim porukama… svaka od njih nešto znači, poručuje i govori nešto o osobi koja ih nosi… (Pročitaj: Koja je to najveća strast Kejti Peri, osim muzike?)

Zato nije čudo što su postale deo stila i jedan od „aksesoara” koji uvek nosimo sa sobom, kod nekih vidljiv i transparentan, kod drugih „otkriven” samo kada oni to žele.

Tetovaže poznatih

Neke zvezde, poput Majli Sajrus, vole da prekriju svoje telo mnoštvom malih tetovaža, dok druge pak kao, na primer, Ed Širan obožavaju one velike i u boji.

Pogledajte tetovaže poznatih, možda će vam upravo one biti savršena inspiracija:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by edsheeran 😸 (@edsheeran) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by c/s ∴jon✞boy∴ p/v (@jonboytattoo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🔮Vanessa Hudgens🔮 (@vanessahudgens) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ashley Benson (@ashleybenson) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HARRY STYLES. (@thisharrystyles) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angelina Jolie (@angelinaijolie) on

lepotaizdravlje.rsGuliver/Getty images

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, molimo vas da se upoznate sa pravilima komentarisanja i uslovima korišćenja sajta.